الکتروتراپی یک روش درمانی است که در آن از تحریک الکتریکی با هدف کاهش علائم درد و ناراحتی از طریق دستکاری عملکرد اعصاب فعال در مکانیزم درد و یا سیستم ایپوئیدی استفاده می‌شود. روش‌های مختلف مورد استفاده برای این درمان با مکانیزم‌های فیزیولوژیک متفاوت افراد ارتباط دارد. به این ترتیب اثربخشی الکتروتراپی با توجه به سطح و نوع درد و ناراحتی بیمار متفاوت است، اما تحقیقات انجام شده در این رابطه نشان می‌دهند هنگامی که از این روش به نحو درست استفاده شود، امکان کاهش چشمگیر درد و ناراحتی بیمار در نتیجه آن وجود دارد. در حوزه کلینیکی، در اکثر مواقع فرض می‌شود تحریک الکتریکی می‌تواند یک درمان مناسب برای تسکین مشکلات و ناراحتی‌های خاص باشد.

الکتروتراپی یک تکنولوژی تسکین درد غیر تهاجمی است که برای سال‌های طولانی برای رفع مشکلات و ناراحتی‌های افراد مورد استفاده قرار می‌گرفته است. در حقیقت الکتروتراپی یک روش تایید شده و موثر برای کنترل درد و تحریک عملکرد عضله است.

متخصصان فیزیوتراپی ما در کلینیک حلال خور می‌توانند به شما درباره انتخاب روش مناسب برای تحریک الکتریکی عصب از روی پوست کمک کنند. به این ترتیب مناسب‌ترین، موثرترین و راحت‌ترین درمان برای رفع درد زانو و کمر و سایر مفاصل و عضلات برای شما انتخاب شده و نیز نقاط دقیقی از بدن که می‌بایست الکترودها بر روی آن‌ها قرار گرفته تا به این ترتیب بتوان به حداکثر نتایج ممکن دست پیدا کرد، مشخص می‌گردد